Vyhledávání


Chcete-li výsledky třídit, nebo vyhledávat dle pokročilých kritérií, vyberte kategorii.

Aktuality (2)

Poučení o zpracování osobních údajů

D o sekcie Dokumenty a formuláře byl vložen vzor Poučení o zpracování osobních údajů (pod Metodikami k projektu). Tento vzor vychází jednak z aktuálně platné legislativy tj. zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a dále z podmínek Operačního programu Zaměstnanost.

Aktualizovaný vzor Poučení o zpracování osobních údajů

Zprac ování osobních údajů se s účinností od 25. 5. 2018 řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

Události (4)

Spartakiáda pod Libínem

Centrum STR OOM Dub o.p.s. pořádá sportovní akci, jejímž vrcholem bude vystoupení zdravotně handicapo vaných cvičenců. Více inf ormací na http://www.stroomdub.cz/novinky/spartakiada
Url: http://ip.kraj-jihocesky.cz/akce/11/...libinem/
Vytvořeno: 15. června 2015 10:18

Den otevřených dveří AUTOŠKOLA a oslava 10. výročí založení KoCeRo, o. p. s.

Dne 21. 9. 2016 od 16:00 do 19:00 hod. se koná na adrese Horní Brána 425, Český Krumlov oslava 10. výročí založení KoCeRo Komunitního centra Rovnost o. p. s. a den otevřených dveří Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež AUTOŠKOLA. Více informací na www.kocero.cz.
Url: http://ip.kraj-jihocesky.cz/akce/16/...o-o-p-s/
Vytvořeno: 16. září 2016 10:43

Den otevřených dveří v azylových domech v Českých Budějovicích

Dne 3. 10. 2016 p ořádá organizace Jeslová a azylová zařízení České Budějovice, p.o. den otevřených dveří v provozovaných azylových domech. Akce se koná v době 10:00 – 15:00 hod. v Azylovém domě Filia, Nerudova 7, České Budějovice a Azylovém domě, Žerotínova 9, České Budějovice. Bližší informace k azylovým domům jsou dostupné na adrese www.jazcb.cz.
Url: http://ip.kraj-jihocesky.cz/akce/18/...ovicich/
Vytvořeno: 29. září 2016 16:14

Arpiďácká pohodička

Centrum Arpida srdečně zve na hudební a zábavné odpoledne s názvem "Arpiďácká pohodička", které se bude konat dne 11. 6. 2017 od 14:00 hodin u koní za Arpidou (U Hvízdala 9, České Budějovice). Pod širým nebem zahraje několik hudebních skupin, o přestávkách budou moci děti vidět divadelní představení, projet se na koni, využít dětské hřiště či si opéct buřty nebo zakoupit připravené občerstvení. Na akci se lze předem registrovat, registrovaní účastníci budou zařazeni do slosování o hodnotné ceny. Vstupné na akci je dobrovolné a bude použito na nákup externího defibrilátoru.
Url: http://ip.kraj-jihocesky.cz/akce/23/...hodicka/
Vytvořeno: 6. června 2017 14:15

Stránky (6)

Výběrová řízení

Výběr ová řízení v rámci projektu Podpora sociálních služeb v Jiho českém kraji IV Výsledky veřejných zakázek na zajištění s ociálních služeb v Jiho českém kraji   P odpora sociálně terapeutických dílen v Jiho českém kraji 3 STD v O RP Dačice Otevřená O KNA, z.ú. P odpora sociálně aktivzačních služeb pro rodiny s dětmi v Jiho českém kraji 2 SASRD v ORP Strako nice                                                             PREVENT 99 z.ú.         SASRD v ORP Český Krumlo v, Kaplice               IC OS Český  Krumlov o .p.s.                                         Zvýšení kapacity azyl ových domů v Jiho českém kraji  AD v Strak o nice                         Městský ústav s ociálních služeb Strako nice P odpora azylových domů v Jiho českém kraji Část 1: AD v ORP Milevsko Farní charita Veselíčk o Část 2: AD v ORP Strako nice Městský ústav s ociálních služeb Strako nice Část 3: AD v O RP Jindřichův Hradec                        Měst o Jindřichův Hradec Část 4: AD v ORP Tábo r G – centrum Táb o r Část 5: AD v ORP So běslav TEP, centrum s o ciálních služeb Veselí nad Lužnicí Část 6: AD v Hlub oké nad Vltavo u Jih o česká RŮŽE z.ú. Část 7: AD v ORP Český Krumlo v Měst o Český Krumlo v Část 8: AD v O RP Prachatice Rybka, o .p.s. Část 9: AD v O RP Dačice Rybka, o .p.s. Část 10: AD v O RP Prachatice Farní charita Prachatice Část 11: AD v Českých  Buděj o vicích Jesl ová a azylová zařízení České Budějovice, příspěvkoo rganizace     Část 12: AD v Českých  Buděj o vicích Městská charita České Buděj o vice P odp